Tempputiimi: Harjoitellaan noutamaan

93,00 

Haluaisitko että koirasi osaisi tuoda sinulle avaimet? Kerätä lattialta sukan? Tai vaikka lenkillä pudonneen hanskan?

Tempputiimi: harjoitellaan noutamaan kurssilla harjoittelemme vaihe vaiheelta toivomasi esineen noutamista ja luovuttamista sinulle suoraan käteen! Kurssi kehittää sinun ja koirasi yhteistyötä sekä antaa hyvät eväät omien koulutustaitojen hiomiseen. Erinomaista aivojumppaa koiralle arkeen.

Sopii kaiken ikäisille aikuisille koirille karvoihin katsomatta ja pennuille joiden hampaat ovat jo vaihtuneet. Kurssilla on hyvä, että palkkiomerkki (esim. naksutin) on koiralle tuttu. Kurssi sopii hyvin jatkokurssiksi tempputiimi kurssille.

Kurssi on kerran viikossa, kolmen kerran ajan.

Kursseilla meillä on käytössä sermit koirien välissä. Kurssimaksu on aina koirakohtainen ja kurssille voi tulla koiran koko perhe.

Huom! Kurssi toteutuu, jos ryhmässä on minimi 3 osallistujaa. Jos ryhmä ei täyty, ilmoitamme peruutuksesta sähköpostitse viimeistään 6 päivää ennen kurssin alkua ja palautamme maksun tai voit siirtyä toiselle kurssille. Ilmoittauduthan siis ajoissa – näin varmistat, että kurssi pääsee alkamaan!

93,00 

Varastossa

Kouluttajana eläintenkouluttaja Janita Riikonen. Kurssi pidetään osoitteessa Kylänvanhimmantie 29, Helsinki (Ogelin liikekeskus). Otamme kurssille max 3 koirakkoa. Kurssi on katutason pikkutilassa.
Tuotetunnus (SKU): Ei saatavilla/-tietoa Osastot: , , Avainsanat tuotteelle , ,

Kuvaus

Saat varauksestasi vahvistusilmoituksen antamaasi sähköpostiosoitteeseen. Tutustu Koirakoulu Ilon peruutusehtoihin.

Lisätiedot

Päivä

Ti 21.7.-4.8.

Aika

klo 19.30-20.15