Rally-toko ALO-AVO

Rally-tokon ALO-AVO ryhmä sopii koirakoille, jotka ovat jo käyneet alkeis- ja jatkokurssin tai omaavat vastaavat taidot. Vähintään alokasluokan kylttien olisi hyvä olla koiralle tuttuja. Kurssilla harjoitellaan rally-tokon eri luokkien tehtäviä ja ratoja jokaisen koirakon tason mukaan. Alokasluokan ja avoimen luokan tehtävien lisäksi kurssilla tutustutaan myös ylempien luokkien tehtäviin.
Kurssilla tehdään myös tukiharjoituksia kuten kehonhallintaharjoituksia ja häiriöharjoituksia, jotka vahvistavat koiran osaamista.

Kurssi on kerran viikossa, kymmenen (10) kerran ajan.

Kursseilla meillä on käytössä sermit koirien välissä. Kurssimaksu on aina koirakohtainen ja kurssille voi tulla koiran koko perhe.

Tuotetta ei ole varastossa eikä myytävänä.

Tuotetunnus (SKU): Ei saatavilla/-tietoa Osastot: , , Avainsanat tuotteelle ,

Kuvaus

Saat varauksestasi vahvistusilmoituksen antamaasi sähköpostiosoitteeseen. Tutustu Koirakoulu Ilon peruutusehtoihin.

Lisätiedot

Päivä

Ma 7.4.-16.6.

Aika

klo 16.30-17.15